Spotkanie z włodarzami

Data: 12.03.2018 r., godz. 15.30    695
W piątek 9 marca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Otwocku, przy ul. Komunardów 10, odbyło się spotkanie Starosty Otwockiego Mirosława Pszonki z włodarzami 8 gmin powiatu otwockiego.
Omawiano m.in. etap realizacji prac projektowych drogi Nr 801 na odcinku od granicy z Warszawą do granicy z powiatem garwolińskim; statystyczny podział województwa mazowieckiego (NUTS); plan komunikacji publicznej; plan inwestycji na drogach powiatowych na 2018 rok. Informowano także o Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Otwocku.

W spotkaniu uczestniczyli Wicestarosta Paweł Rupniewski, Członkowie Zarządu Powiatu: Aneta Bartnicka, Krzysztof Boczarski, Roman Zdunik, Przewodniczący Komisji Zdrowia Rodziny i Bezpieczeństwa Janusz Goliński, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Mariusz Szostak, Przewodniczący Komisji Budżetu i Rozwoju Zdzisław Zych oraz włodarze: Prezydent Miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak, Burmistrz Miasta Karczewa Władysław Dariusz Łokietek, Burmistrz Miasta Józefowa Stanisław Kruszewski, Wójt Gminy Osieck Karolina Zowczak, Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny, Wójt Gminy Kołbiel Adam Budyta, Wójt Gminy Celestynów Witold Kwiatkowski.

Gośćmi spotkania byli także: Dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Zbigniew Ostrowski i Dyrektor Rejonu Drogowego Otwock-Piaseczno Stanisław Pawlak, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Tadeusz Marek Płaczek, Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Ewa Wojciechowska.

Beata Poniatowska
Wydział Organizacyjny i Spraw Społecznych