Przychodnia przy ul. Armii Krajowej w Otwocku wyremontowana!

Data: 03.01.2022 r., godz. 00.00    1884
Poprawi się jakość pacjentów przychodni przy ul. Armii Krajowej. Dzięki nowej inwestycji dokonano w niej wielu gruntowanych zmian, które wpłynął na funkcjonowanie placówki.
Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki, Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada, Prezes szpitala powiatowego Monika Gębska i pielęgniarka koordynująca Grażyna Jankowska zobaczyli efekty prac, które były realizowane dzięki udziałowi Powiatowego Centrum Zdrowia Sp z o.o. w restrukturyzacji w projekcie: „Dostępność plus z PCZ Sp. z o.o. w Otwocku".

W ramach projektu w przychodni rejonowej wykonano m.in.:
- prace dostosowawcze 6 łazienek w celu korzystania osób niepełnosprawnych,
- przystosowanie pomieszczeń do karmienia i przewijania dzieci,
- modernizację parteru przychodni (wymieniono drzwi do gabinetów lekarskich i urządzenia lekarskie)
- utworzono miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością.

W zakresie zmian cyfrowych zmodernizowano stronę internetową szpitala,  wdrożono system kolejkowy i powiadomień w systemie e-rejestracji. Wdrożono także system usprawniający zarządzanie wizytami do lekarza lub pielęgniarki, a jednocześnie zapewniono odpowiednie szkolenia dla personelu medycznego.

Wszystko po to, żeby jakość usług świadczonych dla naszych pacjentów była jeszcze lepsza!