Webinar dla organizacji pozarządowych

Data: 03.02.2022 r., godz. 14.00    2034
Powiat Otwocki oraz Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS, zapraszają organizacje pozarządowe i grupy nieformalne na spotkanie informacyjne w sprawie konkursu mikrograntowego „Mazowsze Lokalnie”. Spotkanie odbędzie się 15 lutego br. o godz. 18.00.
Jesteś członkiem organizacji pozarządowej, która realizuje działania lokalne na terenie powiatu otwockiego? Pracujecie na rzecz społeczności? Jesteście grupą, która chce zrobić coś dla siebie lub mieszkańców? A może jesteście młodą organizacją, która zamierza pracować nad własnym rozwojem?
Powiat Otwocki oraz Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych do udziału w spotkaniu informacyjnym, podczas którego eksperci wyjaśnią co zrobić, aby uzyskać mikrodotację w wysokości do 6 000 zł (bez wkładu własnego) w ramach programu Mazowsze Lokalnie. Specjaliści omówią także przykładowe pomysły, jakie były dofinansowane w ubiegłych latach oraz wskażą, jak przygotować i opisać swój własny pomysł na projekt. Środki mogą pozyskać również koła gospodyń.

Spotkajmy się on-line
Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej w dniu 15 lutego br. w godz. 18.00 – 19.30. Do obsługi potrzebny jest tylko komputer z dostępem do internetu lub opcjonalnie telefon.

W jaki sposób mogę się zgłosić na szkolenie?
Zgłoszenia organizacji przyjmowane są do poniedziałku 14 lutego do godziny 16.00 na adres: promocja@powiat-otwocki.pl. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Kultury i Promocji pod numerem telefonu: (22) 788 15 34 wew. 369.
Uwaga! Link do szkolenia zostanie przesłany do zainteresowanych, po wcześniejszym przesłaniu zgłoszenia z adresem e-mail na dzień przed rozpoczęciem szkolenia.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Mazowsze Lokalnie, który jest programem wsparcia dla młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych (w tym grup samopomocowych), działających na terenie województwa mazowieckiego.