Wolne miejsca w programie "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"

Data: 10.02.2022 r., godz. 13.00    1582
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku informuje, iż dysponuje wolnymi miejscami dla dorosłych osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, chętnych do udziału w Programie "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2022.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku kontynuuje w roku bieżącym realizację programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”, który finansowany jest ze środków Funduszu Solidarnościowego. Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Nabór do tegorocznej edycji programu trwał do dnia 31 stycznia, jednak pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca dla niepełnosprawnych dorosłych osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane udziałem w programie, proszone są o składanie Kart zgłoszeniowych w siedzibie PCPR (ul. Komunardów 10, 05-400 Otwock) lub za pośrednictwem poczty na adres j.w. Zgłoszenia można także przesyłać na adres:pcpr@pcprotwock.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Realizacja Programu, najprawdopodobniej rozpocznie się w marcu br. Szczegółowych informacji w sprawie udziela pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku, Pani Marta Guziewska, tel. 22 719-48-10 (12) wew. 4.