Jesteś tutaj:

Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych

Data: 03.04.2018 r., godz. 09.15    680
Urząd Statystyczny W Warszawie uprzejmie informuje, że w dniach 3 kwietnia - 11 maja 208 roku w wylosowanych gospodarstwach domowych na terenie całego kraju przeprowadzone będzie badanie "Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w gospodarstwach domowych". W terminie 3-15 kwietnia będzie możliwość samodzielnego wypełnienia ankiety on-line.
Celem badania jest zebranie danych o wyposażeniu i wykorzystaniu przez gospodarstwa domowe komputerów i Internetu.

Wyniki badania są wykorzystywane do oceny stanu rozwoju społeczeństwa informacyjnego w Polsce oraz umożliwiają obserwowanie efektów działań podejmowanych przez instytucje krajowe i organizacje międzynarodowe, zmierzające do zapewnienia wszystkim obywatelom Polski i Unii Europejskiej korzyści płynących ze stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w różnych sferach życia.

Badanie zostanie podzielone na dwa etapy:

  • I - samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach od 3 do 15 kwietnia 2018 r., dostępnego na stronie https://cs.stat.gov.pl/SSI-10/,
  • II - rozmowę z ankieterem statystycznym podczas wizyty w Państwa mieszkaniu w dniach od 16 kwietnia do 18 maja 2018 r.