Pobierz mapę online!

Data: 30.03.2020 r., godz. 13.10    8994
W związku z faktem, że urząd starostwa pracuje w trybie wewnętrznym, bez możliwości przyjęć interesantów, informujemy o możliwości skorzystania z wybranych usług online między innymi Wydziału Geodezji i Kartografii. Jedną z nich jest możliwość zamawiania oraz pobrania po opłaceniu: mapy zasadniczej i ewidencyjnej.

Sekwencja czynności związanych z zamówieniem mapy w wersji elektronicznej.

1. Wejście na stronę geoportalu adres: https://powiat-otwocki.geoportal2.pl/. I zalogowanie się na stronie.
  2. Wybranie zakładki „udostępnienie materiałów z zasobu”
  3. Wejście do nowego zamówienia
  4. Wybranie opcji mapa zasadnicza -postać numeryczna
  5. Wybranie opcji mapa rastrowa (PDF) i wybranie „dodaj obszar do wniosku”
  6. Wyłącznie opcji mapa zasadnicza i mapa ewidencyjna.
  7. Włączenie opcji „mapa zasadnicza”
  8. Wybranie opcji „szukaj” umożliwia wyszukanie działki według miejscowości, obrębu i numeru działki.
  9. Wybranie działki
  10. Wybranie sposobu zaznaczenia i wciśniecie opcji „szukaj”
  11. Wybranie opcji „zaznaczenie obszaru”
  12. Zaznaczenie zamawianego obszaru.
  13. Wybranie obszaru dodatkowego o określonej szerokości.(jest to możliwość dodatkowa). Po prawej stronie Określenie szerokości bufora i naciśnięcie opcji „wybierz”
  14. Dodanie obszaru do wniosku.
  15. Po naciśnięciu opcji „wyślij wniosek” następuje przekierowanie do płatności online. Po uregulowaniu płatności pojawia się możliwość pobrania mapy w formacie pdf.

W przypadku trudności zachęcamy do podpowiedzi znajdujących się w programie.

Do pobrania sekwencja czynności plik pdf.