Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Data: 28.06.2018 r., godz. 12.00    368
W czwartek, 21 czerwca 2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Nr 1 im. Marii Konopnickiej przy ul. Majowej w Otwocku odbyła się uroczysta XXXVI sesja V kadencji Rady Powiatu w Otwocku, podczas której Rada uhonorowała najlepszych uczniów i sportowców ze szkół z terenu powiatu otwockiego.
Z rąk Przewodniczącego Rady Powiatu Dariusza Grajda, Wiceprzewodniczącej Barbary Markowskiej, Starosty Otwockiego Mirosława Pszonki oraz Członków Zarządu: Anety Bartnickiej i Romana Zdunika wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody ksiązkowe oraz dyplomy. Zdolni sportowcy oraz ich szkoły, które uzyskały najlepsze wyniki w końcowej klasyfikacji Mistrzostw Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w kategorii dzieci, młodzież i licealiada w roku szkolnym 2017/2018, otrzymali cenne nagrody sportowe i dyplomy.

Specjalne wyróżnienia i podziękowania za wkład w kształcenie dzieci przekazano dyrektorom powiatowych szkół i ośrodków.

Przewodniczący Rady Powiatu wszystkim gratulował sukcesów oraz życzył udanego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji. Do zobaczenia 3 września 2018 roku.