Kuchnia w szpitalu powiatowym wyremontowana!

Data: 29.04.2022 r., godz. 10.30    1634
Zakończyła się kolejna modernizacja realizowana przez PCZ Sp. z o.o. w Otwocku przy wsparciu powiatu otwockiego. Dzięki otrzymanym z Rządowego Fundusz Inwestycji Lokalnych środkom, przeprowadzono generalny remont kuchni i apteki przyszpitalnej, które znajdują się w podziemiach szpitala powiatowego.
Przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa, w ramach remontu wymieniono instalacje oraz termoizolacje całego podziemia szpitala. Kuchnia została wyposażona w nowoczesne chłodnie i sprzęt, który pozwoli na przygotowywanie wartościowych posiłków dla pacjentów szpitala, a także przebywających w jednym z obiektów szpitala - Przystanku Dobrej Nadziei - uchodźców z Ukrainy. Apteka przyszpitalna została wyremontowana i wyposażona w klimatyzowane pomieszczenia, które pozwolą na prawidłowe przechowywane produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

W czwartek, 28 kwietnia przedstawiciele władz powiatu otwockiego, dyrekcja i pracownicy szpitala uczestniczyli w oficjalnym otwarciu zmodernizowanego obiektu. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Szef Gabinetu Politycznego Ministra Obrony Narodowej Łukasz Kudlicki, Prezes Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. Z o. o. w restrukturyzacji Monika Gębska oraz Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak.

już, w maju pracownicy szpitalnej kuchni rozpoczną pracę w wyremontowanych pomieszczeniach.