Koncert Charytatywny Nauczyciele Dzieciom

Data: 25.05.2022 r., godz. 14.15    1633
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Komitet Społeczny Nauczyciele Dzieciom zapraszają na 7. edycję Koncertu Charytatywnego Nauczyciele Dzieciom. Podczas Koncertu, który odbędzie się 5 czerwca w PMDK, prowadzona będzie zbiórka środków na rzecz wychowanki Ośrodka Natalki Chomczyk.
W niedzielę, 5 czerwca w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbędzie się Koncert Charytatywny Nauczyciele Dzieciom na rzecz wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Otwocku Natalki Chomczyk. Uczennica Przedszkola w SOSW, zmaga się z zespołem Aperta - chorobą genetyczną związaną z mutacją jednego genu. Aby podarować Natalce normalne życie i zebrać potrzebne środki na jej leczenie i rehabilitację, placówka wraz z Komitetem Społecznym Nauczyciele Dzieciom postanowiła zorganizować Koncert Charytatywny.

Podczas Koncertu na powiatowej scenie wystąpią nauczyciele i uczniowie SOSW, wychowankowie PMDK, lokalne zespoły oraz gwiazda scen międzynarodowych – DANZEL. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także kiermasz wyrobów wychowanków PMDK oraz kiermasz rzemiosła artystycznego. Nie zabraknie loterii fantowej oraz zabawy w Gwiazdę Dobroczynności. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz, przyjaciel Ośrodka Maciek Rock.

Cegiełki-wejściówki do nabycia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku lub u Organizatorów pod numer telefonu: 601 152 294. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na konto Natalki do FUNDACJI POLSAT - Komitet Społeczny Nauczyciele Dzieciom.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem sprawuje Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak.

PROGRAM:
16.00 - Jarmark PRL /stoiska i sklepiki Otwocka z czasów PRL z oryginalnym asortymentem: pyszny bigos, flaki, pyzy ze skwarkami, pierogi, chleb ze smalcem na miejscu i na wynos, wędliny popularne w PRL; sklepik z domowymi przetworami i ciastami; wyroby rękodzieła i rzemiosła; sadzonki kwiatów, ziół; loteria fantowa/
17.00-19.30
Gwiazda - DANZEL - belgijski piosenkarz, wykonujący muzykę taneczną, zwycięzca tegorocznego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Występy nauczycieli, wychowanków, przyjaciół i sympatyków Ośrodka:
  • Nauczyciele SOSW Nr 1 w intrygującej choreografii do piosenek z lat 70-ch
  • wspomnień czar - piosenki lat 70-ch - Marek Połynko i przyjaciele
  • klimatyczne tańce i piosenki dzieci i nauczycieli - bardzo oryginalne wykonania Zespół HIT z SOSW Nr 1
  • występy komiczne, cyrkowe, pokazy fakira - najwyższy Klaun Europy Maciej
  • Body Show - występy siły, gracji, zręczności, seksapilu, pokazy fitness
  • licytacje wartościowych Voucherów (pobyty hotelowe, SPA, w parkach rozrywki, rodzinne obiady w znanych restauracjach, Sportowe, unikatowe pamiątki - koszulki z podpisem oryginalnym Lewandowskiego, piłki rękawice piłkarzy LEGII itd, piękne obrazy znanych artystów, rzeźby, stylizacje i projekty łazienek, karnety do klubów fitness i na masaże,
  • pokazy makijażu
  • porady dietetyczki i trenera indywidualnego
  • wiele jeszcze innych atrakcji.