Dzień Kapelusza Letnisko Otwock

Data: 07.06.2022 r., godz. 00.00    1948
By wspólnie odtworzyć dawny klimat uzdrowiska i letniska, Stowarzyszenie Forum Kobiet „Tu i Teraz” zaprasza w niedzielę, 12 czerwca do otwockiego Parku Miejskiego na „Dzień Kapelusza Letnisko Otwock”. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak.
Dzień Kapelusza Letnisko Otwock to święto kapelusza i wspomnień czar. To wydarzenie kostiumowe z nagrodami w Konkursie na najlepszą stylizację w kategorii: Damy, Dżentelmeni, Pary oraz w kategorii dziecięcej i młodzieżowej. Niedzielnemu spotkaniu w parku towarzyszyć będą: warsztaty ze zdobienia kapeluszy, animacje dla dzieci, sesja fotograficzna, występy artystyczne, pokaz tańca towarzyskiego, nauka tańca a także udział Młodych Talentów. Młodzi artyści tańcem, śpiewem i muzyką ożywią parkowe alejki.

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu artystów grafiki i malarstwa, osoby promujące lokalne rzemiosło i rękodzieło twórców ludowych.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Otwockiego, Prezydenta Miasta Otwocka oraz lokalnej prasy.