Awaria linii telefonicznych

Data: 11.07.2022 r., godz. 10.00    1376
Informujemy, że w budynku Starostwa Powiatowego w Otwocku przy ul. Górnej 13, po stronie operatora sieci telekomunikacyjnych nastąpiła awaria linii telefonicznych. W związku z tym do czasu usunięcia awarii, planowanego na 3 sierpnia, mogą występować problemy z połączeniem telefonicznym.
W dniu 18 lipca 2022 roku, po stronie operatora sieci telekomunikacyjnych nastąpiła awaria linii telefonicznych. W związku z powyższym występują kłopoty z dodzwonieniem się do wydziałów mieszczących się w budynku Starostwa Powiatowego w Otwocku przy ul. Górnej 13.

Trwa usuwanie awarii przez operatora sieci telefonicznej. Na 3 sierpnia planowane jest jej usunięcie. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia.

Aktualizacja 03 sierpnia 2022 roku: Usunięcie awarii telefonicznej