„Klasyka na leżakach – koncerty promenadowe w Muzeum Wnętrz”

Data: 29.08.2022 r., godz. 10.30    1082
Już po raz szósty Fundacja Promocji Kultury "OtwArte" przy współudziale Powiatu Otwockiego zorganizowała cykl koncertów promenadowych w Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim "Klasyka na leżakach".
"Klasyka na leżakach - koncerty promenadowe w Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim" to wydarzenie, które już na stałe wpisało się do letniego kalendarza imprez kulturalnych w powiecie otwockim. Fundacja Promocji Kultury "OtwArte" przy współudziale finansowym Powiatu Otwockiego co roku do udziału w wydarzeniu zaprasza uznanych i wybitnych artystów m.in. Grott String Trio, Katarzyna Boaryn-South, Dawid i Jakub Lubowicz czy Mariusz Rutkowski.

Wspaniałe otoczenie Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim - Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, wyborna pogoda i wyjątkowa muzyka sprzyjały w tym roku wszystkim gościom, którzy zdecydowali się na spędzenie wolnej, letniej niedzieli wśród dźwięków muzyki poważnej.

Projekt jest organizowany przez Fundację Promocji Kultury OtwArte, która znana jest ze swojej kulturotwórczej roli w regionie.

Partnerem projektu jest Powiat Otwocki.