Uroczystości 1 września w Otwocku

Data: 05.09.2022 r., godz. 08.45    1269
Uroczystości upamiętniające 83. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej w której uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz powiatu odbyły się także w Otwocku.
1 września na cmentarzu parafialnym w Otwocku odbyły się uroczystości upamiętniające kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej, która okazała się najkrwawszą i najtragiczniejszą wojną w historii ludzkości. W patriotycznej uroczystości wzięli udział między innymi: przedstawiciele władz Miasta Otwocka i powiatu otwockiego, kombatanci, młodzież i uczniowie. Powiat Otwocki reprezentowali Członkowie Zarządu Powiatu: Dariusz Kołodziejczyk oraz Grzegorz Michalczyk.

Oddając hołd poległym żołnierzom Wojska Polskiego, Członek Zarządu Powiatu Dariusz Kołodziejczyk w imieniu władz powiatu złożył kwiaty pod pomnikiem centralnym na kwaterze wojennej. Cześć i chwała bohaterom.

Kwiaty w imieniu władz powiatu otwockiego składa Członek Zarządu Powiatu Dariusz Kołodziejczyk.