Konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej "Anielin"

Data: 06.09.2022 r., godz. 14.50    1295
Zarząd Powiatu Otwockiego ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej "Anielin" w Karczewie. Nabór trwa do 19 września 2022 r.
Dom Pomocy Społecznej w Karczewie jest placówką opieki całodobowej, świadczącą dorosłym osobom intelektualnie niepełnosprawnym usługi bytowe, opiekuńcze, wspomagające, edukacyjne na poziomie obowiązującego standardu. Zakres i forma świadczonych usług wynika z indywidualnych potrzeb zamieszkałych w placówce mieszkańców.

Od kandydatów zainteresowanych przystąpieniem do konkursu na stanowisko dyrektora tutejszego Domu wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym i nauce, co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym co najmniej trzyletni staż pracy w pomocy społecznej. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu jednostką organizacyjną.

Wymagane dokumenty należy składać w kancelarii w zaklejonej kopercie z podanym imieniem i nazwiskiem oraz z adresem zwrotnym, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Otwocku przy ul. Górnej 13, pocztą elektroniczną na adres: kancelaria@powiat-otwocki.pl (muszą być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym) lub przesłać pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Otwocku z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej „Anielin” w Karczewie, ul. Anielin 1”, w terminie do dnia 19 września 2022 r. do godziny 15.30.

Do pobrania:
Uchwała nr CDLIV/249/22 Zarządu Powiatu Otwockiego z dnia 2 września 2022 roku w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej „Anielin" w Karczewie, ul. Anielin 1