7. Rodzinny Piknik Naukowy

Data: 06.09.2022 r., godz. 15.59    1115
W najbliższą sobotę, 10 września w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbędzie się Rodzinny Piknik Naukowy. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wrześniowych wydarzeń powiatu otwockiego.
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Otwocku już po raz siódmy organizuje Rodzinny Piknik Naukowy. Podobnie jak w poprzednich edycjach, zostanie przygotowanych kilkanaście stanowisk, które poprzez zabawę wprowadzą uczestników w świat nauki, między innymi fizyki, chemii, informatyki, logiki, przyrody, ekologii, astronomii, lingwistyki, sportu, tańca i sztuk plastycznych. To świetna zabawa dla dzieci, młodzieży i całych rodzin połączona z nagrodami.

Wydarzenie rozpocznie się na terenie PMDK w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 10 już o godzinie 10:00.