Umowa na remont ul. Mostów podpisana!

Data: 09.09.2022 r., godz. 08.01    1113
Już wkrótce mieszkańcy Gminy Wiązowna będą mogli podróżować ulicą o nowej nawierzchni i z dodatkową infrastrukturą. Władze powiatu podpisały umowę z Wykonawcą na remont ul. Mostów w miejscowości Lipowo.
W czwartek, 8 września br. przedstawiciele władz powiatu otwockiego: Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak oraz Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada podpisali z przedstawicielem firmy Tomiraf Sp. z o.o. Michałem Tomaszewskim umowę na remont ul. Mostów w miejscowości Lipowo w gminie Wiązowna. Zgodnie z zawartą umową, wykonawca w ciągu najbliższych 5 miesięcy wyremontuje drogę powiatową na odcinku mierzącym ok. 1 500m /od drogi S17 do mostu na rzece Świder/.

W ramach zadania, wykonana zostanie również zatoczka autobusowa, indywidualne i publiczne zjazdy, chodnik przy zatoczce, a także pobocze o szerokości 1m.

Koszt inwestycji wynosi ponad 4 600 000 zł. Zadanie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.