Nominacja do nagrody w prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie

Data: 29.01.2019 r., godz. 09.00    247
Budowa społeczeństwa informacyjnego i wyrównanie dostępu do usług cyfrowych warunkiem osiągnięcia zrównoważonego rozwoju regionu.
Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że wspólny projekt którego partnerem jest Powiat Otwocki i Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU) pn. „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji (ASI)” otrzymał nominację do nagrody w prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie „World Summit on the Information Society (WSIS) Prizes 2019”.

Kolejny etap to publiczne głosowanie online, które będzie wymagało Państwa pomocy. Odbywa się ono w dniach 21 grudnia 2018 r. – 10 lutego 2019 r. (ostateczny termin na oddanie głosu mija o godz. 23:00 czasu polskiego). W wyniku głosowania, pięć projektów z największą liczbą oddanych głosów w każdej z 18-stu kategorii zostanie zakwalifikowanych do kolejnego etapu, w którym Grupa Ekspertów ostatecznie wybierze zwycięskie przedsięwzięcia.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z gorąca prośbą o rozważenie oddania głosu na projekt ASI (zgłoszony pod nazwą „Activation of the Information Society”) co w znaczny sposób podniesie rangę powiatu i przyczyni się do promocji regionu.
Szersze informacje na temat konkursu jak również sposobie głosowania można uzyskać pod adresem: www.mazovia.pl

Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos.