Nowe terminale płatnicze w Wydziale Komunikacji

Data: 29.01.2019 r., godz. 15.00    636
W Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Otwocku będzie już można dokonywać płatności kartami bezpośrednio przy stanowisku w budynku przy ul. Górnej 13.
Z wielką przyjemnością informujemy iż w Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Otwocku przy ul. Górnej 13 jest kolejnym urzędem w Polsce, który wprowadził usługę płatności przez terminale płatnicze Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie.
Dzięki terminalom (4 sztuki), interesanci mogą wygodnie i szybko dokonywać opłat m.in. za: rejestrację pojazdu, prawo jazdy, skarbowych za decyzje, pełnomocnictwo, czy za zamówienie dowodów rejestracyjnych. System płatności kartami jest wyjściem naprzeciw zarówno sugestiom samych klientów ale także ma na celu usprawnienie ich obsługi.
Opłaty mogą być dokonywane za pomocą kart płatniczych lub kredytowych, a od każdej transakcji zostanie naliczona opłata manipulacyjna w wysokości 2 złotych.