Jesteś tutaj:

Zaproszenie na bezpłatną mammografię

Data: 12.02.2019 r., godz. 12.00    511
Mammografia jest najlepszą metodą umożliwiającą wczesne rozpoznanie zmian patologicznych (w tym także raka). Rak piersi to jeden z najczęściej występujących nowotworów. Wcześnie wykryty nowotwór daje niemal stuprocentową szansę na wyleczenie.
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w restrukturyzacji ul. Batorego 44 w Otwocku zaprasza Panie na BEZPŁATNE BADANIE MAMMOGRAFICZNE, które realizowane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi, refundowanego przez NFZ.
Nie jest wymagane skierowanie lekarskie!.

Mogą w nim uczestniczyć ubezpieczone Panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie były leczone z powodu raka piersi a także:
• w ciągu ostatnich 2 lat nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu lub
• otrzymały wynik ze wskazaniem do wykonania badania po 12 miesiącach - dotyczy kobiet, u których w rodzinie wykryto raka piersi (u matki, siostry, córki) lub
• w badaniu genetycznym stwierdzono mutacje w genach BRCA 1 i BRCA 2.

W celu ustalenia dogodnego dla Pań terminu badania prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku pod nr. tel. (22) 778 26 85 w godzinach 10-18
W dniu badania prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości z numerem PESEL oraz poprzedni wynik badania (jeżeli było wykonywane) z płytą lub zdjęciem .