Obchody 80-lecia LKS Mazur Karczew

Data: 23.09.2022 r., godz. 09.20    1125
W dniach 23-25 września 2022 r. na stadionie miejskim im. Mariana Olszewskiego przy ul. Trzaskowskich w Karczewie, odbędą się obchody 80-lecia Ludowego Klubu Sportowego Mazur Karczew.
Uroczyste obchody Jubileuszu rozpoczną się w piątek 23 września 2022 r. memoriałem piłkarskim dla szkół podstawowych z powiatu otwockiego. Po południu, o godz. 18.00 odbędzie się premiera filmu "Karczewska Szkoła Piłkarska". Jest to film dokumentalny, w którym byli piłkarze, działacze, trenerzy, będą opowiadać o historii Mazura Karczew.

W sobotę, 24 września, o godz. 10.00 odbędzie się msza polowa, na stadionie w Karczewie, po której nastąpi ślubowanie najmłodszych adeptów piłki nożnej. Następnie Mazur zagra z Wisłą Płock - czołową drużyną polskiej ekstraklasy. O godz. 14.00 rozpocznie się część oficjalna - wręczenie medali, odznaczeń i podziękowań. Dla dzieci przygotowane będą dmuchańce, gry, zabawy, konkurencje sportowe oraz przejazd piętrowym autobusem po ulicach miasta Karczew. W trakcie trwania obchodów będzie działać strefa GASTRO, z wyrobami z karczewskich masarni.

W niedzielę, 25 września w ramach obchodów, na stadionie miejskim, w godzinach 9.00 - 15.00 odbędzie się festiwal piłkarski dla dzieci z roczników 2016 i 2017. Małe skrzaty będą rywalizować na kilku boiskach. W trakcie trwania turnieju dzieci otrzymają ciepły posiłek oraz nagrody.

Obchody 80-lecia klubu LKS Mazur Karczew są dofinansowane ze środków Powiatu Otwockiego.