Druga rocznica śmierci śp. Stanisława Kruszewskiego

Data: 25.09.2022 r., godz. 16.00    1014
Dwa lata temu odszedł od nas, Stanisław Kruszewski - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego w latach 2018-2020, dawniej Burmistrz Miasta Józefowa.
Śmierć śp. Stanisława Kruszewskiego spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Był on samorządowcem o wielu zasługach dla naszej społeczności. Każdego dnia pamiętamy o jego zaangażowaniu w sprawy lokalne, otwartości i profesjonalizmie, dzięki któremu wspierał rozwój naszej małej ojczyzny.

W niedzielę 25 września br. – w dniu drugiej rocznicy śmierci śp. Stanisława Kruszewskiego – w Józefowie odbyła się msza św. w jego intencji. Tuż po mszy, w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Otwockiego kwiaty na jego grobie złożyła Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego i radna Elżbieta Siwek.