OSP Celestynów ma już 60 lat!

Data: 28.09.2022 r., godz. 00.00    1011
W miniony weekend druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Celestynowie świętowali wyjątkowy jubileusz. Mija 60-lat, od kiedy wypełnią służbę na rzecz mieszkańców gminy Celestynów i powiatu otwockiego.
Pomagają potrzebującym. Ratują życie. Są zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujemy. Pełnią służbę o największym zaufaniu społecznym.

Obecny na wydarzeniu Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada podziękował strażakom ochotnikom za ich działalność, doceniając ich trud i poświęcenie na rzecz ratowania drugiego człowieka.

W wydarzeniu, oprócz strażaków, wzięło udział wielu zaproszonych gości. Między innymi Poseł na Sejm RP Bożena Żelazowska, Wójt Gminy Celestynów Witold Kwiatkowski, komendant powiatowy PSP w Otwocku st. bryg. Tomasz Król, a także radny Powiat Otwocki Dariusz Grajda.