„Bez Sceny” po raz ósmy!

Data: 12.03.2019 r., godz. 10.00    85
09 marca 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie po raz ósmy rozpoczął się „Ogólnopolski Przegląd Teatrów dla Dzieci „Bez Sceny”. Wydarzenie zostało dofinansowane przez Powiat Otwocki.
W kalendarzu wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie przegląd teatrów dla dzieci ma już swoje stałe miejsce. Marzec to miesiąc, w którym najmniejsi i ci troszkę więksi podążają wraz z rodzicami na przedstawienia dedykowane specjalnie dla nich.

Tegoroczny przegląd rozpoczął się 9 marca 2019 r. od spektaklu pn. „Kto Tam” przygotowanego przez Teatr Uszyty z Krakowa. Wydarzenie otworzyła Pani Agnieszka Rogalska-Jung – Kierownik Działu Promocji i Animacji Społecznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie wraz ze Starostą Otwockim – Cezarym Łukaszewskim, który wszystkim dzieciom życzył niezwykłych przeżyć i pozytywnych wrażeń.

„Kto Tam” to spektakl, w którym dzieci poznają małego niebieskiego zajączka, który wprowadza je w świat teatru lalek i niezwykłych dźwięków. Zajączek stworzony na oczach dzieci w trakcie przedstawienia poznaje nowe zwierzątka, z którymi się zaprzyjaźnia. Po spektaklu dzieci mają okazję poznać Teatr Uszyty „od podszewki” i uczestniczyć w wywiadzie ze zwierzętami.

Serdecznie zapraszamy na pozostałe przedstawienia organizowane w ramach przeglądu:

„Kosmiczna podróż”, 5+
16.03. godz. 11.00, Teatr Czarnego Tła z Chorzowa