Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa

Data: 07.10.2022 r., godz. 09.10    1016
We wtorek, 11 października odbędzie się "Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa". Wszystkich zainteresowanych różnymi aspektami procesu inwestycyjnego związanymi z budową czy remontem zapraszamy do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku.
Spotkanie jest dedykowane wszystkim tym, którzy są zainteresowani różnymi aspektami procesu inwestycyjnego związanego z budową, remontem czy eksploatacją obiektów budowlanych. W godzinach od 14:00 do 18:00 zainteresowani będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami! „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa” odbędzie się w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury 11 października 2022 r.. Tego dnia eksperci różnych specjalizacji związanych z budową, odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy zainteresowanych!