Koronawirus a Twoja działalność

Data: 09.04.2020 r., godz. 11.30    1748
Przedstawiamy broszurę dla przedsiębiorców z powiatu otwockiego przygotowaną przez pracowników Powiatowego Urzędu Pracy z informacją, na jakie wsparcie mogą obecnie liczyć.
Przedsiębiorcy, a także fundacje i stowarzyszenia z dnia na dzień znalazły się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Wprowadzenie stanu epidemicznego, a następnie stanu epidemii spowodowało, że wielu z nich musiało ograniczyć lub zawiesić działalność. Ale to oni tworzą miejsca pracy, rozwijają nasz region, są kreatorem pozytywnych zmian. Dlatego każdego dnia szukamy rozwiązań, które będą adekwatnym wsparciem. Z niniejszej broszury przedsiębiorcy, a pracownicy fundacji i stowarzyszeń dowiedzą się, na jakie wsparcie mogą liczyć. Szczegóły przygotowali pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Otwocku, którzy są do Państwa dyspozycji.

Broszura do pobrania