Powiatowe zawody w szachach chłopców i dziewcząt

Data: 24.10.2022 r., godz. 11.00    1079
20 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych 2022/2023 w szachach chłopców i dziewcząt.
W czwartek 20 października 2022 r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych 2022/2023 w szachach chłopców i dziewcząt w kategorii dzieci, młodzież i lecealiada.

W zawodach wzięli udział uczniowie reprezentujący 11 szkół z terenu Powiatu Otwockiego - łącznie 44 zawodników. Zwycięskie drużyny, które zajęły I i II miejsce awansowali na zawody międzypowiatowe, które odbędą się 28 października w Serocku.

Bardzo dziękujemy UKS MDK Otwock za współorganizacje oraz PMDK w Otwocku za udostępnienie sali sportowej do przeprowadzenia powiatowych zawodów w szachach.

Życzymy kolejnych sukcesów sportowych!