Anioły wśród nas

Data: 14.11.2022 r., godz. 10.00    1495
Już po raz 4. Powiat Otwocki ogłasza konkurs "Anioły Wolontariatu Powiatu Otwockiego". Zachęcamy wszystkie osoby i instytucje, które korzystają ze wsparcia wolontariuszy i chciałyby im w szczególny sposób podziękować, do zgłaszania swoich kandydatów.
W tym roku w regulaminie konkursu "Anioły Wolontariatu Powiatu Otwockiego" pojawiła się nowa, specjalna kategoria: pomoc Ukrainie. Celem konkursu jest uhonorowanie wszystkich tych, którzy wspierają seniorów, organizują zajęcia dla najmłodszych, biorą udział w akcjach krwiodawstwa i zbiórkach charytatywnych czy po prostu pomagają najbardziej potrzebującym.

Na terenie powiatu otwockiego funkcjonuje wiele stowarzyszeń, ale tez indywidualnych osób, które bezinteresownie pomagają drugiemu człowiekowi. To właśnie ich chcielibyśmy nagrodzić statuetką Anioła Wolontariatu.

Zachęcamy instytucje i osoby prywatne, które korzystają z pomocy wolontariuszy, a także same działające społecznie osoby do zgłaszania się do konkursu.

Zgłoszenia można składać do dnia 18 listopada 2022 r. w następujący sposób:
a) elektronicznie na adres e-mail: promocja@powiat-otwocki.pl z tematem „Anioły Wolontariatu Powiatu Otwockiego” (formularz powinien mieć formę skanu np. w formacie pdf i zawierać podpisy kandydatów i osób dokonujących zgłoszenia lub reprezentujących podmiot zgłaszający lub potwierdzających działalność wolontariusza);
b) papierowo na adres korespondencyjny: Starostwo Powiatowe w Otwocku, ul. Komunardów 10, 05-400 Otwock. Z dopiskiem „Anioły Wolontariatu Powiatu Otwockiego”.

Do pobrania:
Regulamin IV edycji konkursu Anioły Wolontariatu Powiatu Otwockiego