Wydział Komunikacji i Transportu – KT

Liczba odwiedzających: 10379
Wydział Komunikacji i Transportu wraz z niezbędną obsługą administracyjną pracuje w trybie zmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do godziny 18.45, (I zmiana od 7:30 do 13:00 ; II zmiana od 13:15 do 18:45) w tym przyjęcie interesantów odbywa się w godz. od 7.40 do godz. 12.50 oraz od godz. 13:25 do godz. 18.15. Od godz. 13.00 do godz. 13:15 Wydział Komunikacji i Transportu będzie zamknięty – przerwa techniczna.

UWAGA: od 16 listopada 2020 r. zostaje dezaktywowany kalendarz elektroniczny (tzw. internetowa kolejka) - osoby które mają zarezerwowany termin zostaną obsłużone zgodnie z wcześniejszą rezerwacją,


Od 23 listopada 2020 r. do odwołania

Mieszkańcy chcący umówić się na zarejestrowanie pojazdu do Wydziału mogą dzwonić pod poniższe numery telefonów:

22 778 1 333

22 778 1 336

22 778 1 331


Rejestracja pojazdów - po wcześniejszym telefonicznym umówieniu:
- interesanci, którzy zgłoszą się do Starostwa bez wcześniejszego telefonicznego umówienia się NIE ZOSTANĄ OBSŁUŻENI,
- dokumenty można nadal składać z wykorzystaniem narzędzia PWPW lub ePuap,
- kompletne dokumenty związane z zawiadomieniem o zbyciu lub nabyciu pojazdu można składać w Kancelarii Ogólnej,

Prawo jazdy:
przy okienkach do obsługi interesantów, (decyduje kolejność przyjścia).


  • Kierownictwo Wydziału
Dyrektor Wydziału Agnieszka Bąk
tel. (22) 778-13-51
e-mail: abak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Mariola Gędzielewska

tel. (22) 778-13-33, 336
e-mail: mgedzielewska@powiat-otwocki.pl


Rejestracja Pojazdów i Stacja Kontroli Pojazdów

tel. (22) 778-13-33, 336

Prawa Jazdy i Ośrodki Szkolenia Kierowców
tel. (22) 778-13-48, 354, 383

Transport i Zadania w Zakresie Usuwania i Przechowywania Pojazdów
(22) 778-13-83

  • Rejestracja Pojazdów i Stacja Kontroli Pojazdów
Inspektor Katarzyna Sobczak – Błażejczyk
tel. (22) 778-13-36
e-mail: ksobczak@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Karolina Wyglądała

tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: kwygladala@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Dorota Cacko
tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: dcacko@powiat-otwocki.pl

Inspektor Ewa Melaniuk
tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: emelaniuk@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Sylwia Kociszewska
tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: sstrzezek@powiat-otwocki.pl

Inspektor Jolanta Pietryka
tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: jpietryka@powiat-otwocki.pl

Inspektor Magdalena Trzaskowska
tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: magdalena.trzaskowska@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Dorota Łysiak
tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: dlysiak@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Katarzyna Nowak

tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: knowak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Adriana Kowalewska

tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: akowalewska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Agnieszka Zawada
tel. (22) 778-13-32, 333, 335, 336
e-mail: azawada@powiat-otwocki.pl

  • Prawa Jazdy i Ośrodki Szkolenia Kierowców
Inspektor Mariola Stankiewicz
tel. (22) 778-13-54, 383
e-mail: mstankiewicz@powiat-otwocki.pl

Inspektor Ewa Szostak
tel. (22) 778-13-54, 383
e-mail: eszostak@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Magdalena Sitkiewicz
tel. (22) 778-13-54, 383
e-mail: msitkiewicz@powiat-otwocki.pl

Inspektor Anna Świnczak
tel. (22) 778-13-48
e-mail: aswinczak@powiat-otwocki.pl

  • Inżynier Ruchu
Inspektor Mariusz Bogdański
tel. (22) 778-13-04
e-mail: inzruchu@powiat-otwocki.pl

Inspektor Marek Augustyniak
tel. (22) 778-13-04
e-mail: maugustyniak@powiat-otwocki.pl

  • Transport i Zadania w Zakresie Usuwania i Przechowywania Pojazdów
Inspektor Monika Kowalczyk
tel. (22) 778-13-83
e-mail: mkowalczyk@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Monika Rzeszotek

tel. (22) 778-13-31
e-mail: mrzeszotek@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Dorota Pawlikowska-Gromek
tel. (22) 778-13-33, 336
e-mail dpawlikowska@powiat-otwocki.pl