Wydział Organizacyjny i Spraw Społecznych – OS

Liczba odwiedzających: 1339
  • Kierownictwo wydziału:
Dyrektor Wydziału Anna Rudnicka
tel. (22) 778-13-21

  • Kadry i Szkolenia:
Specjalista ds. bhp Jowita Trocka
tel. (22) 778-13-53
e-mail: bhp@powiat-otwocki.pl

Inspektor Karolina Góras
tel. (22) 778-13-53
e-mail: kadry@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Sylwia Radzikowska
tel. (22) 778-13-53

Podinspektor Karolina Filipek
tel. (22) 778-13-53
e-mail: kfilipek@powiat-otwocki.pl



  • Promocja Zdrowia i Spraw Społecznych 
Inspektor Eliza Twaróg
tel. (22) 778-13-24
e-mail: etwarog@powiat-otwocki.pl

  • Biuro Prawne 
el. (22) 778-1-311
e-mail: radcy@powiat-otwocki.pl

  • Obsługa Zarządu 
Główny Specjalista Anna Strzeżek

tel. (22) 778-13-24
e-mail: oris@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Paulina Olszewska

tel. (22) 778-13-24
e-mail: polszewska@powiat-otwocki.pl


  • Kancelaria Starostwa


Kancelaria, ul. Górna 13, 05-400 Otwock

E-mail: kancelaria@powiat-otwocki.pl

Inspektor Marzena Teperek

tel. (22) 778-1- 300,326,339
e-mail: mteperek@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Aneta Wejrauch-Zdziebko

tel. (22) 778-1- 300,326,339
e-mail: awejrauch@powiat-otwocki.pl

Inspektor Bożenna Niemiec

tel. (22) 788-1- 300, 326, 339
e-mail: bniemiec@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Sławomir Winiarek


  • Kancelaria Starostwa

Kancelaria, ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock


Podinspektor Edyta Kośmicka

tel. (22) 788-15-34/35
(22) 779-29-29
(22) 788-14-65 w. 399
e-mail: edyta.kosmicka@powiat-otwocki.pl 

Pomoc Administracyjna Grzegorz Chlebowski

tel. (22) 788-15-34/35
(22) 779-29-29
(22) 788-14-65 w. 399
e-mail: kancelaria2@powiat-otwocki.pl


  • Terenowy Punkt Paszportowy
Inspektor Grażyna Juś

tel. (22) 788-09-09
e-mail: paszporty@powiat-otwocki.pl


Inspektor Jolanta Sędek

tel. (22) 788-09-09
e-mail: paszporty@powiat-otwocki.pl

ul. Armii Krajowej 5 budynek C, 05 - 400 Otwock

  • Archiwum Zakładowe
Archiwista Agnieszka Lech

tel. (22) 778-13-05
e-mail: alech@powiat-otwocki.pl

ul. Górna 13, 05-400 Otwock pok. 157

  • Zadania z zakresu Zarządzania Kryzysowego i obrony Cywilnej
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
telefon alarmowy
tel. (22) 710-90-90
fax. (22) 710-90-91

e-mail: pczk@powiat-otwocki.pl


Główny Specjalista Krzysztof Gralik

tel. (22) 719-48-21 w. 20
fax (22) 719-48-21 w. 25
e-mail: kgralik@powiat-otwocki.pl


Specjalista Małgorzata Drozd


tel. (22) 719-48-21 w. 22
fax (22) 719-48-21 w. 25
e-mail: kryzysowe@powiat-otwocki.pl


Główny Specjalista Krzysztof Smolak

tel. (22) 719-48-21 w. 23
fax (22) 719-48-21 w. 25
e-mail: kryzysowe@powiat-otwocki.pl


Pełnomocnik Ochrony Informacji Niejawnych Krzysztof Smolak


tel. (22) 719-48-21 w. 23
fax (22) 719-48-21 w. 25
e-mail: pczk@powiat-otwocki.pl