Jesteś tutaj:

Kierownictwo Starostwa

2181
ul. Górna 13, 05-400 Otwock
  • Zarząd Powiatu
Mirosław Pszonka Starosta
tel. (22) 778-1-320
e-mail: starosta@powiat-otwocki.pl

Paweł Rupniewski Wicestarosta
tel. (22) 778-1-319
e-mail: wicestarosta@powiat-otwocki.pl

Aneta Bartnicka Członek Zarządu
tel. (22) 778-1-316
e-mail: bartnicka@powiat-otwocki.pl

Roman Zdunik Członek Zarządu
tel. 607-201-553
e-mail: zdunik@powiat-otwocki.pl

  • Pozostałe stanowiska kierownicze
Wiesław Miłkowski Skarbnik Powiatu
tel. (22) 778-1-344
e-mail: skarbnik@powiat-otwocki.pl

Zbigniew Rak Sekretarz Powiatu
tel. (22) 778-1-317
e-mail: sekretarz@powiat-otwocki.pl