Jesteś tutaj:

Wydział Architektury i Budownictwa

7325
ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock wejście A, pok. 8, 12, 14, 15, 16 i 17
Dyrektor Wydziału Mariusz Okoński
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56  w. 370
e-mail: mokonski@powiat-otwocki.pl


Specjalista Agnieszka Bania 
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 377
e-mail: abania@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Małgorzata Boruc 
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 377
e-mail: mboruc@powiat-otwocki.pl

Inspektor Małgorzata Jesiotr 
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 373
e-mail: mjesiotr@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Jan Kwiatkowski

tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 374
e-mail: jankwiatkowski@powiat-otwocki.pl

Inspektor Milena Piotrowska-Witak
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 373
e-mail: mpiotrowska@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Mariusz Rombel 
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 372
e-mail: mrombel@powiat-otwocki.pl

Specjalista Joanna Gołębiewska Specjalista

tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 376
e-mail: jgolebiewska@powiat-otwocki.pl

Specjalista Paweł Trzaskowski 
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 372
e-mail: ptrzaskowski@powiat-otwocki.pl

Specjalista Antonina Mazek
tel. 22 788-15-34

22 788-15-35

22 788-15-37

22 788-14-65

22 779 62 56 w. 371
e-mail: amazek@powiat-otwocki.pl
architektura@powiat-otwocki.pl