UWAGA!!! Ważne komunikaty!

• Więcej o: III. Bieg 3 Maja w Józefowie!

25.04.2024 r. - III. Bieg 3 Maja w Józefowie!

• Data publikacji: 25.04.2024 r.

Drodzy mieszkańcy Powiatu Otwockiego, jeśli chcecie aktywnie spędzić weekend majowy to zapraszamy Was na trzecią edycję biegu III Maja. Trasa, dla wszystkich kategorii biegowych, tradcyjnie poprowadzona zostanie ulicami Józefowa.

• Więcej o: Rajd Rowerowy "Śladami Ciuchci"

24.04.2024 r. - Rajd Rowerowy "Śladami Ciuchci"

• Data publikacji: 24.04.2024 r.

Już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia, odbędzie się rajd rowerowy. Wydarzenie to zbiega się z rocznicą 110 uruchomienia kolejki wąskotorowej łączącej Wawer z Karczewem. Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich miłośników jazdy na rowerze.

• Więcej o: Praca w Zarządzie Dróg Powiatowych

24.04.2024 r. - Praca w Zarządzie Dróg Powiatowych

• Data publikacji: 24.04.2024 r.

Zarząd Dróg Powiatowych do swojej jednostki poszukuje osoby na stanowisko urzędnicze ds. przygotowania i realizacji inwestycji w Zarządzie Dróg Powiatowych w Otwocku. Zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji. Termin składania ofert upływa 8 maja br.