Jesteś tutaj:

Spektakl "Mister Enigma"

664
Czas trwania wydarzenia: od: 01.10.2017 r., godz. 17.00 do: 01.10.2017 r., godz. 00.00

Powiatowy MDK w Otwocku
ul. Poniatowskiego 10
05-400 Otwock
tel. 22 779 33 57

http://www.pmdk-otwock.pl/

Zapraszamy Państwa na spektakl pt. "Mister Enigma", który odbędzie się 1 października 2017 o godzinie 17.00 w sali widowiskowej PMDK.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w PMDK (pokój nr 1). Rezerwacje telefoniczne pod numerem (22) 779-33-57 wew. 40 lub adresem e-mail: pmdk.otwock.adm@gmail.com

„Mister Enigma” to komedia pokazująca jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości. Bohaterowie „Mister Enigmy” to dwójka ludzi w różnym wieku. Ich pierwsze biznesowe spotkanie staje się niespodziewanie początkiem burzliwej przyjaźni. Karina to trzydziestolatka z bujną fantazją, zafascynowana plastikowym światem celebrytów. Po niedawnym rozstaniu z chłopakiem chce uciec w karierę, więc skupia się na rozkręceniu firmy projektującej ubranka dla psów. Jest przebojowa, zdeterminowana i umie manipulować ludźmi. Norbert to pięćdziesięciolatek porzucony przez żonę. Jest szefem kuchni w pięciogwiazdkowym hotelu, jednak życiowo to trochę nieporadny, skupiony na swoich problemach i porażkach maruda. Karina dostrzega w Norbercie swoją szansę na dostanie się do świata celebrytów. W ramach wdzięczności zakłada mu profil na portalu randkowym, mając nadzieję, że pomoże mu odzyskać radość życia. Czy świat celebrytów oraz wirtualna rzeczywistość dadzą im upragnione szczęście? Czy zakładanie masek pomaga w znalezieniu prawdziwej miłości?

„Mister Enigma” to współczesna sztuka pisana dla konkretnych aktorów, którzy poprzez komedię chcą obnażyć niedoskonałości obserwowanej rzeczywistości. Teatr Podaj Dalej poprzez ten tekst pragnie poruszyć temat wirtualnych relacji. W dzisiejszych czasach wszystko chcemy mieć szybko i byle jak. Nie troszczymy się o realnych ludzi, nie pielęgnujemy relacji. Chcemy zapoczątkować ideę: Nie bądź wirtualny, bądź realny!

Obsada:
Norbert Czajkowski – Jarosław Gruda
Karina Wojnarowska - Magdalena Mroszkiewicz
Reżyseria: Maciej Robakiewicz
Tekst: Malwina Chojnacka
Muzyka: Tomasz Bieliński
Scenografia i kostiumy: Beata Dąbska
Charakteryzacja: Justyna Zaranek

Czas trwania: około 75 min