Konkurs plastyczny "Autyzm - rozumiem akceptuję wspieram"

Data: 21.03.2023 r., godz. 11.10    1948
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu otwockiego. Prace konkursowe można przesłać lub dostarczyć osobiście do 22 kwietnia 2023 r. do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku.
 Celem konkursu jest kształtowanie tolerancyjnych postaw, pogłębianie i promowanie wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Konkurs organizowany jest przez Powiat Otwocki i Miasto Otwock.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej wyrażającej ideę zawartą w tytule konkursu. Format pracy plastycznej - A4. Technika wykonania pracy jest dowolna (farby plakatowe, akwarela, rysunek kredką, ołówkiem, piórkiem, grafika komputerowa itp.). Prace mogą być wykonane tylko na papierze.

Termin składania prac upływa 22 kwietnia 2023 r. Prace należy przesłać lub dostarczyć do sekretariatu Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. M. E. Andriollego w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10, Otwock.

Regulamin konkursu plastycznego