105-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej Rudzienko

Data: 23.05.2023 r., godz. 20.00    1017
Już w najbliższą niedzielę (28 maja) wielkie, strażackie święto! W imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej Rudzienko zapraszamy do wzięcia udziału w 105-leciu tejże OSP. Na wszystkich chętnych czekać będzie mnóstwo atrakcji - tych dla ciała i tych dla ducha.

Kolejne strażackie święto w naszym powiecie już w najbliższą niedzielę. Z okazji 105-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej Rudzienko zapraszamy chętnych do udziału w tym pięknym jubileuszu. Wydarzenie zostało dofinansowane z otwartych konkursów ofert, co niezmiernie nas cieszy że możemy wspierać takie inicjatywy.


Wydarzenie rozpocznie zbiórka poddodziałów OSP i Msza św polowa. Najważniejszym punktem obchodów będą uroczystości przekazania aktu wstąpienia jednostki do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz wygłoszony apel z okazji tak znamienitego jubileuszu. Oficjalne uroczystości zakończy przemarsz pododdziałów. Od godziny 14:00 zaplanowane są atrakcje dla najmłodszych, koncerty oraz występy muzyczne. Na miłośników kulinariów będzie czekała pyszna grochówka! Zachęcamy do spędzenia niedzielnego dnia w gminie Kołbiel, świętując tak piękny jubileusz. Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu występów znajdziecie na poniższym plakacie:


zaproszenie OSP Rudzienko.jpg (1.11 MB)