Kolejny sukces Targów Pracy!

Data: 24.05.2023 r., godz. 00.00    790
Targi Pracy to świetna okazja do zapoznania się z nowymi ofertami pracy jak i spotkania się z potencjalnymi pracodawcami. Dlatego cieszymy się, że tegoroczna edycja, jak w latach ubiegłych, odniosła wielki sukces!

Dziś (24 maja) odbyła się kolejne edycja Powiatowych Targów Pracy i Edukacji. Jak w roku ubiegłym potencjalni pracownicy i pracodawcy spotkali się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 2 w Otwocku.


W wydarzeniu udział wzięli m.in. Starosta Otwocki - Krzysztof Szczegielniak, Wicestarosta Otwocki - Paweł Zawada oraz Członek Zarządu Powiatu Otwockiego - Kinga Błaszczyk. Targi Pracy tradycyjnie swoim patronatem objął Starosta Otwocki.


Wydarzenie przyciągnęło liczne grono osób poszukujących pracy. Odwiedzający mieli możliwość skonsultowania się z doradcami zawodowymi, przekazania swojego CV firmom oraz złożenia aplikacji na konkretne stanowiska. Była to doskonała okazja do nawiązania kontaktów zawodowych oraz poznania lepiej firm i zdobycia wiedzy, jakie umiejętności i kwalifikacje są wymagane do pracy w danej branży. Wśród wystawców można było znaleźć różnorodne sektory pracy, od technologii po usługi medyczne. Wystawcy przygotowali swoje stanowiska bardzo profesjonalnie - były one pełne materiałów informacyjnych i zdjęć przedstawiających ich produkty lub usługi.


Targi Pracy organizowane są by zwiększać zatrudnienie w regionie oraz umożliwić mieszkańcom Otwocka i okolic znalezienie satysfakcjonującej pracy. W naszym przekonaniu cel ten na pewno zostanie osiągnięty ponieważ tegoroczna edycja z pewnością spełniła te oczekiwania, przynosząc korzyści zarówno firmom, jak i potencjalnym pracownikom.