Powiatowy Konkurs „Ekoludek” – rozstrzygnięty!

Data: 15.12.2019 r., godz. 15.00    2799
Powiatowy Konkurs „Ekoludek” – rozstrzygnięty! (Zam: 15.12.2019 r., godz. 15.00) 366 Na Konkurs wpłynęło ponad 30 wspaniałych prac przestrzennych ze szkół, ośrodków gminnych i klubów powiatu otwockiego. Można śmiało powiedzieć ,że wiedza, wyobraźnia i kreatywność uczestników przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
Na wybór najlepszych prac miały wpływ przede wszystkim następujące kryteria: czytelność przekazu, pomysłowość, staranność wykonania pracy oraz wykorzystanie surowców zgodnie z regulaminem. Poziom prac był bardzo wysoki.

W dniu 13 grudnia Komisja Konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody:

Kategoria klasy 1-3
I miejsce:
Kamil Smoliński - Szkoła Podstawowa nr 3 w Otwocku
II miejsce:
Wojtek Grochowski - Szkoła Podstawowa w Podbieli
III miejsce:
Eliza Osowiecka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ”Batalionów Chłopskich” w Siedzowie

Przyznano również dwa wyróżnienia w tej kategorii:
Karolina Pańko - Publiczna Szkoła Podstawowa im. ”Batalionów Chłopskich” w Siedzowie
Szymon Żukowski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Otwocku

Kategoria klasy 4-8
I miejsce:
Praca zbiorowa Ośrodek Socjoterapii „ Jędruś” Józefów
II miejsce:
Kacper Bojarski - Otwock
III miejsce:
Jan Król - Szkoła Podstawowa nr 3 w Otwocku

Przyznano również dwa wyróżnienia w tej kategorii
Gabriela Masna - Szkoła Podstawowa Sobiekursk
Emilia Lesiak - Szkoła Podstawowa Sobiekursk

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. O terminie wręczenia nagród poinformujemy już niedługo.

Powiatowy Konkurs „Ekoludek”