Piknik integracyjny w DPS Konopnicka

Data: 09.07.2024 r., godz. 15.00    174
Troska o osoby o szczególnych potrzebach jest bardzo ważna. Dlatego piknik integracyjny dla podopiecznych z powiatowych domów pomocy społecznej, który odbył się we wtorek 9 lipca, był świetną okazją do wspólnego spotkania i zabawy. Zarówno dla pensjonariuszy, jak i ich opiekunów

Swoje gościnne progi dla podopiecznych powiatowych DPSów otworzył DPS przy ul. Konopnickiej w Otwocku. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Tomasz Laskus - Starosta Otwocki, Grażyna Kilbach - Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego oraz Małgorzata Woźnicka - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku.


Podczas gdy podopieczni zajadali przygotowane przez opiekunów smakołyki, w budynku ośrodka, Starosta - Tomasz Laskus razem z Przewodniczącą - Grażyną Kilbach zwiedzali pomieszczenia szukając nowych rozwiązań i ulepszeń, jakie można wprowadzić w przyszłości w dpsie.  


Jesteśmy pewni, że po wspólnym posiłku, gdy nasz aparat zgasł pensjonariusze ruszyli na trawiasty parkiet, a piękne popołudnie upłynęło im w przyjemnej atmosferze.