Konferencja - Bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek - Lato 2021

Data: 26.05.2021 r., godz. 13.00    1543
Warszawska Izba Turystyki zaprasza na konferencję on-line podczas której zostaną poruszone tematy i zagadnienia związane z bezpieczeństwem wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych.
Podczas konferencji "Bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek dzieci i rodzin w dobie pandemii - Lato 2021" zostaną poruszone tematy i zagadnienia związane z bezpieczeństwem wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych, turystów indywidualnych i grupowych. Eksperci przekażą aktualnie obowiązujące przepisy i zalecenia. Zaprezentowane też zostaną dozwolone formy atrakcyjnego wypoczynku.

W konferencji jako paneliści uczestniczyć będą przedstawiciele Szpitala MSWiA w Warszawie, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Komendy Stołecznej Policji, Kuratorium Oświaty, WOPR i organizatora turystyki - touroperatora Biura Nekera. Po prezentacjach panelistów odbędzie dyskusja i odpowiedzi na pytania zadane przez uczestników konferencji online przed lub w trakcie konferencji.

W celu potwierdzenia udziału w Konferencji można dołączyć do wydarzenia na profilu facebookowym Warszawskiej Izby Turystyki https://www.facebook.com/WarszawskaIzbaTurystyki/

Uczestnicy mają możliwość przesłać mailowo (office@wit.org.pl) zagadnienia i pytania na które chcieliby otrzymać odpowiedź podczas konferencji. W jej trakcie będzie można również na bieżąco zamieszczać pytania w komentarzach.