Przedstawiciele Powiatu Otwockiego z wizytą w Malborku!

Data: 29.07.2021 r., godz. 00.00    1532
W poniedziałek, 26 lipca, Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada, wraz ze skarbnikiem Wiesławem Miłkowskim i sekretarzem Andrzejem Soleckim złożyli wizytę w powiecie malborskim.
Celem spotkania przedstawicieli powiatu otwockiego w Malborku była wymiana doświadczeń w zakresie zarządzania i wzajemna inspiracja. Włodarze powiatu malborskiego i szpitala powiatowego dzielili się dobrymi praktykami dotyczącymi zmian, które w ostatnich latach zaszły w powiatowym ośrodku zdrowia.  Malborska spółka PCZ od kilkunastu lat przynosi zyski i jest jedną z lepiej zarządzanych spółek w naszym kraju.

Cieszymy się z tej wizyty mając przekonanie, że tego typu spotkania zawsze przynoszą obopólne owoce w postaci konkretnych działań, które przełożą się na dobro naszych mieszkańców.