Zmiana siedziby Powiatowego Rzecznika Konsumenta

Data: 14.09.2021 r., godz. 08.05    1351
Z końcem sierpnia br. zmianie uległa siedziba Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Nowy adres siedziby: Starostwo Powiatowe w Otwocku ul. Komunardów 10, pokój 29.
Powiatowy Rzecznik Konsumentów Anna Leszczyńska – Bankiewicz przyjmuje interesantów w budynku Starostwa Powiatowego w Otwocku przy ul. Komunardów 10 w pokoju 29.

Godziny przyjęć interesantów:
  • wtorek w godz. 8.00 – 13.00
  • czwartek w godz. 8.00 - 13.00

Do Powiatowego Rzecznika Konsumentów można się zwrócić się jeżeli posiadamy zastrzeżenia do jakości nabytych usług lub towarów i z tego powodu pozostają w sporze z usługodawcą czy sprzedawcą. Rzecznik udzieli konsumentowi wszelkiej możliwej pomocy, która na ogół polega na występowaniu w imieniu konsumenta wobec przedsiębiorcy czyli na zastępowaniu go w sporze z przedsiębiorcą.

Pełny zakres zadań i kompetencji dostępny jest tutaj.