Uroczystość wręczenia aktów mianowania nauczycielom

Data: 15.10.2021 r., godz. 14.16    1508
W Dniu Edukacji Narodowej, 14 października br. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. Michała Elwiro Andriollego w Otwocku odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania nauczycielom ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Otwocki.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele powiatu otwockiego: Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak, Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego Grażyna Kilbach, Członek Zarządu Powiatu Otwockiego Kinga Błaszczyk, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Jarosław Kopaczewski, Dyrektor Oświaty Powiatowej Hanna Majewska-Smółka oraz dyrektorzy i nauczyciele z powiatowych szkół.

Awans na stopień nauczyciela mianowanego otrzymało 11 nauczycieli. Nagrody specjalne otrzymali dyrektorzy wszystkich powiatowych szkół.

Przedstawiciele powiatu w swoich przemówieniach podkreślali, jak ważną dla społeczeństwa rolę pełnią nauczyciele i jak istotne jest, by zawód nauczyciela szanować i doceniać.

Wszystkim nauczycielom, którzy otrzymali awans, serdecznie gratulujemy!

Lista nauczycieli mianowanych:
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Juliusza Słowackiego w Zespole Szkół Nr 1
  • Piotr Wilczyński
Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku
  • Waldemar Mazurek
  • Joanna Deperas-Standyło
Zespół Szkól Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku
  • Marlena Szuba
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Jędruś”
  • Mariusz Średnicki
  • Cezary Stefański