Nowa linia autobusowa

Data: 20.10.2021 r., godz. 14.30    3512
Mieszkańcy Dobrzyńca, Czarnówki, Glinianki, Lipowa, Malcanowa, Dziechcińca, Żanęcina, Wólki Mlądzkiej będą mogli korzystać z nowego połączenia ze stolicą powiatu. Powiat Otwocki uruchamia nową linię autobusową na trasie Dobrzyniec - Żanęcin – Otwock.
Otrzymane wsparcie z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych pozwala na rozwój sieci komunikacyjnej w powiecie otwockim. Dzięki temu mieszkańcy powiatu otwockiego korzystając ze środków transportu publicznego mogą dotrzeć do pracy, szkół, placówek zdrowia czy instytucji kultury.

Tym razem mieszkańcy Dobrzyńca, Czarnówki, Glinianki, Lipowa, Malcanowa, Dziechcińca, Żanęcina, Wólki Mlądzkiej będą mogli korzystać z nowego połączenia ze stolicą powiatu. Uruchomienie nowej linii Dobrzyniec - Żanęcin – Otwock zaplanowane jest na dzień 21 października br.

Do pobrania: