Wielkie święto tańca w powiecie otwockim!

Data: 11.04.2022 r., godz. 15.30    583
Uczniowski Klub Sportowy Fast Step w minioną niedzielę, 10 kwietnia przeprowadził niezwykle taneczne widowisko. O puchar Starosty Otwockiego podczas Międzyszkolnej i Przedszkolnej Ligi Tanecznej rywalizowało setki młodych tancerzy.
Przedszkolaki oraz dzieci ze szkół podstawowych z terenu powiatu otwockiego, mińskiego, warszawskiego i piaseczyńskiego, uczęszczający na zajęcia taneczne prowadzone przez Uczniowski Klub Sportowy Fast Step, w niedzielę 10 kwietnia do późnego wieczora rywalizowały podczas turnieju tańca. Międzyszkolna i Przedszkolna Liga Taneczna o Puchar Starosty Otwockiego okazała się żywiołową i emocjonującą rozgrywką pomiędzy młodymi tancerzami. Na parkiecie zmierzyły się zespoły taneczne i soliści, którzy dali niezwykle fascynujące popisy tańca standardowego i nowoczesnego. Wydarzenie uatrakcyjnił pokaz tańca w wykonaniu dwóch par z Klubu UKS Fast Step: Nadii i Tymona oraz Klaudii i Igora.

Zmaganiom młodych tancerzy przyglądali się Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak oraz Członek Zarządu Powiatu Otwockiego Kinga Błaszczyk.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków powiatu otwockiego.