Wsparcie dla Mazowieckich Przedsiębiorców – Niskoprocentowe Pożyczki Unijne

Data: 09.05.2022 r., godz. 10.30    1255
Przedsiębiorco! Prowadzisz firmę, a może dopiero planujesz zaistnieć na rynku? Samorząd Województwa Mazowieckiego zachęca do skorzystania z usług instytucji pożyczkowej wspierającej przedsiębiorców działających na terenie Mazowsza.
Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o. o. został powołany w 2004 roku przez samorząd województwa mazowieckiego celem wspierania przedsiębiorców działających na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta funduszu skierowana jest dla firm już istniejących, a także dla tych, które dopiero planują zaistnieć na rynku. Pożyczką można sfinansować zakup, remont nieruchomości, zakup maszyn, urządzeń, rozwój działalności – wprowadzenie na rynek nowych produktów. Pożyczka może być również przeznaczona na założenie nowej firmy. Główna działalność Funduszu polega na udzielaniu nisko oprocentowanych pożyczek i obejmuje cały obszar województwa mazowieckiego.

Pożyczki są udzielane ze środków pozyskanych z programów unijnych i samorządowych. Misją Funduszu jest rozwój przedsiębiorczości, dlatego wszystkie dochody przeznaczamy na zwiększenie środków na nowe pożyczki. Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o. o jest członkiem Polskiego Związku Funduszy Pożyczkowych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: pozyczkimazowieckie.pl

Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z.o.o.

al. Niepodległości 58
02-626 Warszawa
tel. 22 890 04 26 lub 721 343 343