Rodzinny Rajd Rowerowy

Data: 31.05.2022 r., godz. 15.00    557
Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych, Powiat Otwocki oraz Centrum Kultury i Sportu w Karczewie zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji 35-lecia Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, który odbędzie się w sobotę, 4 czerwca.
Promocja walorów przyrodniczych i historycznych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a także rozwijanie zainteresowań krajoznawczych to główne cele organizowanego już w najbliższą sobotę, 4 czerwca Rajdu Rowerowego. Jego trasa licząca ok 14 km prowadzi po najciekawszych zakątkach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Start o godzinie 10.00 z Ośrodka edukacyjnego „Baza Torfy”, ul. Torfy 2 w Karczewie. Na koniec rajdu dla wszystkich uczestników zaplanowane jest ognisko (organizatorzy zapewniają prowiant na grilla).

Uwaga! Na rajd obowiązują zapisy do dnia 1 czerwca 2022 r. pod numerem telefonu (22) 779 26 94 wew.106 lub e-mail: edu@parkiotwock.pl. Ilość miejsc ograniczona,

Uczestnicy rajdu, proszeni są o przygotowanie odpowiedniego roweru i stroju, a także wody do picia na czas przejazdu. Trasa pro-wadzić będzie głównie po drogach gruntowych. 

W przypadku bardzo złej pogody, opady deszczu, silny wiatr, niska temperatura rajd zostanie odwołany.