Sportowy Piknik Rodzinny z okazji Dnia Ojca

Data: 21.06.2022 r., godz. 09.00    1468
W najbliższą sobotę, 25 czerwca wspólnie będziemy świętować Dzień Ojca. Powiat Otwocki, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku oraz Stowarzyszenie Nasz Wspólny Dom zapraszają na Sportowy Piknik Rodzinny.
Sportowy Piknik Rodzinny z okazji Dnia Ojca to doskonała okazja, by uczcić to szczególne święto w gronie rodzinnym na świeżym powietrzu. Powiat Otwocki we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku oraz Stowarzyszeniem Nasz Wspólny Dom podobnie jak w minionych latach, zapraszają rodziny do uczestnictwa w Sportowym Pikniku. Atrakcyjny program spodoba się zarówno dzieciom, ale też i świętującym ojcom. Wszystkie mamy, które zdecydują się towarzyszyć swoim rodzinom, także znajdą „coś” dla siebie.

W programie: gry rodzinne, konkursy, animacje sportowe, warsztaty sportowe, plastyczne i muzyczne, dmuchańce, malowanie buziek, plecenie kolorowych warkoczyków, strefa gastronomiczna.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku, ul. Poniatowskiego 10.