II Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku

Data: 07.09.2022 r., godz. 13.30    1130
Już po raz drugi Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce "Promyczek" zaprasza na piknik sportowo-rekreacyjny o charakterze profilaktycznym, promując zdrowy tryb życia. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Starosta Otwocki.
Promocja zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej w kontekście zapobiegania nadwadze i innym chorobom, a także zwiększenie poczucia tożsamości lokalnej, której jednym z fundamentów może być niesienie pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom, to jedne z kilkunastu celów sportowo-rekreacyjnego pikniku. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek, a jednym z partnerów Powiat Otwocki.

II Charytatywne Powiatowe Zawody w Podciąganiu na Drążku odbędą się 10 września 2022 r. o godzinie 11.00 na torze ćwiczeniowym na terenie Leśnego Parku Wiejska, ul. Szkolna 22 w Otwocku /w przypadku złych warunków atmosferycznych, zawody odbędą się w Hard Box Otwock, ul. Warsztatowa 4/.

W ramach pikniku sportowo-rekreacyjnego odbędą się:
  • zawody w podciąganiu się na drążku w 5 kategoriach,
  • gry i konkursy dla dzieci,
  • kwesta na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek.