Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Data: 13.09.2022 r., godz. 11.30    1279
W miniony weekend września w Dziecinowie, w gminie Sobienie-Jeziory odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Otwockiego, współorganizowane przez Powiat Otwocki.
Zawody dla dzieci i młodzieży, którzy przynależą do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, to efekt współpracy Powiatu Otwockiego, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku, Gminy Sobienie-Jeziory i Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziecinowie.

W tegorocznych zawodach udział wzięło 27 drużyn z 16 jednostek, łącznie około 250 uczestników.

Na wydarzenie przybyli także: Pani Anita Czerwińska - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej, Posłanka na Sejm RP, Pan Michał Prószyński - Szef Gabinetu Politycznego MSWiA, Radny Województwa Mazowieckiego, Pan Grzegorz Michalczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego oraz Pan Krzysztof Olszewski - Radny Powiatu Otwockiego.

Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Otwockiego.