Uczymy się bezpieczeństwa

Data: 15.09.2022 r., godz. 08.30    1093
Fundacja Europa 112 działająca na terenie powiatu otwockiego, w bieżącym roku realizuje projekt „Uczmy się bezpieczeństwa”. Jego celem jest budowanie świadomości, właściwych postaw i zachowań mieszkańców m.in. w sytuacji zagrożeń kryzysowych.
Fundacja Europa 112 realizuje od 21 czerwca do 15 grudnia 2022 roku zadanie publiczne Województwa Mazowieckiego w obszarze „Porządek i bezpieczeństwo publiczne” pod tytułem „Edukacja dla Bezpieczeństwa – etap IV” projekt pn. „Uczmy się bezpieczeństwa”.

Projekt polega na przybliżeniu mieszkańcom Powiatu Otwockiego zasad obowiązujących w zakresie bezpieczeństwa w miejscach publicznych, w szczególności zasad postępowania w sytuacji zagrożenia w miejscu publicznym z uwzględnieniem szkoleń: pierwszej pomocy przedmedycznej, antyterrorystycznych oraz edukacji ruchu drogowego.