Najlepsi Maturzyści nagrodzeni

Data: 30.09.2022 r., godz. 13.50    1464
Przyznano nagrody pieniężne dla absolwentów szkół ponadpodstawowych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki z egzaminu maturalnego, z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe lub za szczególne osiągnięcia edukacyjne w roku 2022.
Rada Powiatu Otwockiego oraz Zarząd Powiatu Otwockiego absolwentom szkół ponadpodstawowych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki z egzaminu maturalnego, z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe lub za szczególne osiągnięcia edukacyjne w roku 2022, przyznali nagrody pieniężne. Podczas wczorajszej Sesji Rady Powiatu Otwockiego odbyło się oficjalne, uroczyste wręczenie symbolicznych czeków.

Wydarzenie prowadziła Kinga Błaszczyk Członek Zarządu Powiatu Otwockiego. W imieniu Zarządu i Rady Powiatu Otwockiego nagrody wręczyli: Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak, Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego Grażyna Kilbach, Wicestarosta Otwocki Paweł Zawada, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego Grażyna Olszewska i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Otwockiego Roman Srebnicki.

Tegoroczni absolwenci na wydarzenie przyszli ze swoimi rodzicami, a także dyrektorami szkół.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy wyników i życzymy samych sukcesów.

Lista nagrodzonych:
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. K. I. Gałczyńskiego w Otwocku
Maciej Hajdacki – maturzysta
Milena Lewińska – maturzystka
Agnieszka Kacprzak – maturzystka
Dyplom dla dyrekcji odebrała Agnieszka Pieczonka – Wicedyrektor Szkoły.

Zespół Szkół Nr 1 w Otwocku, Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku

Magdalena Kołodziejak – maturzystka
Paweł Wysocki – maturzysta
Wiktoria Sobota – maturzystka
Antoni Paczoska – olimpijczyk – brał udział w etapie centralnym XLV Olimpiady Języka Francuskiego i uzyskał tytuł finalisty nr 39/2022
Dyplom dla dyrekcji odebrał Robert Pielak – dyrektor szkoły.

Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku
Julia Dudziuk – maturzystka
Dawid Wolski – egzamin zawodowy
Daniel Wawer – egzamin zawodowy
Dyplom dla dyrekcji odebrała Monika Chudek – dyrektor szkoły.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku
Klaudia Maczyńska – maturzystka
Agnieszka Poncyleusz – egzamin zawodowy
Wiktoria Żołądek – egzamin zawodowy
Zuzanna Korzeń – laureatka w centralnym etapie XXVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
Dyplom dla dyrekcji odebrała Apolonia Żołądek – dyrektor szkoły.