IX Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego. Kryzys szansą na zmianę

Data: 11.10.2022 r., godz. 12.00    1437
Już 20 października przedsiębiorcy, samorządowcy i ludzie nauki spotkają się podczas IX Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego. Głównym tematem tegorocznego forum jest kryzys postrzegany jako szansa na zmianę.
Kryzys to nie tylko zagrożenie dla egzystencji przedsiębiorstwa, ale może być także postrzegany jako szansa, głównie szansa na rozwój i zmiany. Dla firm kryzys może być również okazją do modyfikacji zarządzania przedsiębiorstwem. Po trudnym okresie pandemii przedsiębiorcy liczyli, że 2022 rok to będzie czas inwestycji i rozwoju. Konflikt wojenny w Ukrainie, rosnąca inflacja, hamujące PKB spowodowały, że ponownie wielu z nich znalazło się w kryzysie i potrzebuje wsparcia.

To właśnie wsparcie przedsiębiorstw w kryzysie i próba postrzegania go jako szansy na zmianę będzie głównym tematem IX edycji Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego, które odbędzie się 20 października w Glass Residence w Otwocku. Partnerami tegorocznej edycji wydarzenia są: Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie, Glass Residence Otwock, Onitra Ubezpieczenia oraz Port Ruda.

W programie zaplanowano prelekcje przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz przedsiębiorców i samorządowców z powiatu otwockiego. Podczas Forum zostaną również wręczone nagrody w konkursach: „Buzdygan Marszałka Bielińskiego” oraz nagrody dla najlepszych przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych powiatu otwockiego.

Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesyłać na adres promocja@powiat-otwocki.pl do dnia 14 października 2022 roku.

Do pobrania: Program IX Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego